3нижка 30% військовим та їх рідним!

знижка 30 військовим

Дякуємо нашим захисникам та захисницям за те, що дарують віру в майбутнє та дають можливість продовжувати працювати та жити.

Ми надаємо знижку 30% військовим та їх рідним на всі товари в інтернет-магазині LunchBox.

Хто може отримати знижку?
Основний критерій для надання знижки: повинно співпадати прізвище отримувача посилки з прізвищем військового в «посвідченні». Замовлення може оформити як сам військовий так і його рідні (батьки, дружина/чоловік, діти), головне, щоб було однакове прізвище.
Нас влаштує будь який документ, який підтверджує вашу або ваших рідних участь в захисті України!

Для отримання знижки потрібно:
Оформити замовлення, та обов’язково залишити коментар до нього, наприклад «ЗСУ», наші менеджери зв’яжуться з вами в вайбер або телеграм для отримання документу підтверджуючого надання знижки. Або після оформлення замовлення напишіть нам на вайбер чи телеграм за номером 0934501333 вкажіть номер замовлення і надайте підтверджувальний документ.

ВАЖЛИВО! ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ в документі (серію, номер, фото, військову частину, тощо.) потрібно ЗАКРИТИ АБО ЗАМАЗАТИ в редакторі зображень! Для підтвердження нами знижки потрібно залишити тільки прізвище яке співпадає з прізвищем отримувача замовлення.

Оплата замовлення:
1. Оплата онлайн, після підтвердження знижки, ми автоматично повернемо вам 30% на ту картку з якої ви оплачували замовлення. (При оплаті ЛікПей або МоноПей повернення коштів відбудеться без повідомлення про надходження грошей від банку).
2. Оплата за реквізитами, після підтвердження знижки, можете оплачувати замовлення вже з урахуванням знижки 30% на реквізити які були відправлені вам в СМС.
3. Оплата при отриманні. Після підтвердження знижки, вартість товару на відділенні поштового оператора буде з врахуванням 30% знижки.

Слава Україні!