Більше не потрібно обшукувати весь інтернет у пошуках оригінальної пляшки My Bottle з тим самим маленьким написом Rivers під кришкою! My Bottle від української компанії ME-GO поєднує в собі ті самі якості і навіть більше!
My Bottle – це стильна та дуже зручна пляшечка, призначена для зберігання у ній різноманітних напоїв. Так само в ній можна носити різноманітні смузі, десерти, коктейлі, загалом усе, до чого ви зможете додуматися!
My Bottle це в першу чергу компактна пляшечка, яка поміститься в будь-яку сумочку, і не займе багато місця, але в той же час в неї влазить півлітра води або іншої рідини!
У сучасному світі існує маса аксесуарів, тепер одним з них став My Bottle! Адже не дарма, мільйони людей у всьому світі користуються цими пляшечками. У Європі та Америці цей аксесуар став хітом продажів, тепер і ти маєш можливість купити пляшечку My Bottle в Україні та Києві зокрема.
В університеті чи в школі, на роботі чи на тренуванні, ця пляшка просто повинна бути з тобою! З неї зручно пити, вона не займає багато місця, до того ж, якщо додати до неї коктейль з різних кольорів у вас вийде дуже красива картинка. Зробити фотографію Май Батл з напоєм який вигадали саме ви - тренд соціальних мереж, наприклад в інстаграм!
Будь модним! Купи MyBottle!
Особливості пляшечок MY BOTTLE:
- Як би ви не поклали пляшечку, вона не протікає.
- Ну, дуже зручно пити 🙂
- За рахунок широкого шийки, ви можете носити в ній не тільки рідину, а й виноград, помідори чері, горіхи та інше.
- Якісно нанесений напис не стирається з пляшки.
- Чохол для пляшечки можна прати руками, і не бояться, що напис зітреться.
- Якісний матеріал пляшки, який не помутнішає з часом.

















Відгуки
Поки що немає відгуків.